| Danescu_Madalin_2000 a întrebat:

Care este legatura dintre viteza luminii si intoarcerea in timp?

1 răspuns:
| Butterfly02 a răspuns:

Nu cred ca au nicio legatura una cu alta. viteza luminii arata cu ce viteza se deplaseaza lumina, iar calatoria in timp arata... thinking calatoria in timp?hee hee
singura asemanare cred ca ar fi aceea ca daca ai vrea sa te intorci in timp iti trebuie o anumita viteza pentru a executa aceasta "miscare"
nu cred ca ai inteles cum inteleg eu intrebarea ta dar am incercat sa-ti raspund cum am stiut laughing