| Leerix a întrebat:

Care este sunetul care te enervează cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| dani2404 a răspuns:

Ceasul de dimineata.

9 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Alarma la telefon
telefonul la 2 3 noaptea
genul ala de oameni care vb intru una si nu se mai opresc deloc

| Wehrmacht a răspuns:

Am un mascarici in clasa...ma apuca toti dracii cand deschide ala gura.E mai usor de suportat si mai interesant de auzit un televizor "fara" semnal cand scoate zgomotu' ala...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sunetul pisicilor in calduri, care se aude noaptea, cand te duci si tu acasa linistit.
https://www.youtube.com/watch?v=rjm_phhaTqg

| Axys a răspuns:

Pe mine ma inervat rau la scoala \scartaitul ala de creta pe tabla laughing cad profesorul ave motivele lui asa facea.

| Leerix explică (pentru Axys):

M-a*
enervat*
cand*
avea*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunetul unui pix care se apasa pe acel "buton" care scoate capatul cu care scrii afara.mai ales in liceu, ma enerva de muream.

| SweetMinion a răspuns:

Clopotelul de la scoala, cand suna o data parca se zguduie toata scoala.Sau am un baiat in clasa, are ce are el cu mine, toata ziua ma enerveaza cu sarcasmul ala al lui, mai bine aud sunetul ala cand zgarii o tabla decat sa il aud pe el.

| Iyulia3712 a răspuns:

Scârțâitul polistirenului sau al unui ambalaj.

| Astropuf a răspuns:

Cand cineva zgarie o tabla cu unghiile sau cu creta si atunci cand cineva zgarie o farfurie cu furculita. dupa mine sunt cele mai enervante sunete