| urbanghost a întrebat:

Care filme v-au marcat cel mai mult?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Requiem for a dream, care a ramas si filmul meu preferat. Este un film dur... psihologic... Legat de droguri si efectele pe care acestea le pot avea... Si de fiecare data cand il revad gasesc ceva nou (un detaliu pe care nu-l observasem pana atunci si care poate da un nou sens filmului). Ti-l recomand cu caldura.
Un alt film pe care l-am vazut si mi-a placut a fost "Fight club"... L-am vazut de vreo 2 ori si am citit cartea in romana...

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

The Ghost.
The Jacket.
Tom & Jerry.

| inna a răspuns:

1.Memento- un film psihologic, mi-a placut foarte mult modul in care a fost gandit...incepe cu sfarsitul si treptat te conduce catre inceput.happy. Super idee. Daca nu esti foarte atent poti pierde firul intamplarilor.
2. If only- o poveste foarte frumoasa de dragoste, un film care merita vazut.

| JustMeFlory a răspuns:

The Curios case of Benjamin Buttonhappysi in rest... m-am uitat numai la filme de comedie...

| Brigitta a răspuns:

Era un film mai demuuuul ``Hazard``. Imi placea enorm. Dar nu stiu actorii, nici nu mai gasesc filmusad
Acuma ma fascineaza ``Twilight`` ( dar cartile si mai mult) happy

| iuliana21 a răspuns:

Filme nu... o carte da.de exemplu strainul din oglinda

| iulia_5454 a răspuns:

Ghost cred ca l-am vazut de 10 ori dar inca mai plang. e superb.

| VaneS.sA a răspuns:

Chucky papusa ucigasa laughing :X

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai aveam vreo 4 ani. Eram foarte mica si m-am uitat la un film horror, cred. thinking

| andexcelent a răspuns:

The horseman
si un alt film interesant e Sweet November