| sorin10101 a întrebat:

Care sunt cauzele de numai poate sangele sa circule prin cap? ma simt f obosit am fruntea si tamplele foarte reci si parca nu imi simt fruntea...o simt foarte rece si la fel si tamplele nu stiu daca m-am expirmat bine da in fine big grin puteti sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu sic sa stai linistit, daca nu iti mai circula sangele in cap nu mai erai capabil sa scrii pe TPU. daca nu te simti bine du te la doctor nu intreba pe un site unde media de varsta este de 14 ani.

| sorin10101 explică:

Esti destramat de soarta fa sau ba