| TheDarkQeen13 a întrebat:

Care sunt mai sanatoase si frumoase fetele cu sanii mari sau mici? si pentru voi baietii?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Frumusețea unei fete nu se rezumă la mărimea sânilor, copile de 13 ani!
Nu mai fi atât de complexată de înfățișarea ta. Nu este nimeni perfect.
Pa, pa.

| Doηηa a răspuns:

Nu vad legatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatatea nu cred ca tine de marimea sanilor. Iar ca frumusete, asa cum s-a mai spus, sani medii. Adica nici chiar mici dar nici niste din aia mari sa ii iasa pe afara, niste sani normali si care sa nu iasa in evidenta dar totusi sa fie frumoso:d

| SarosBogdan a răspuns:

Sani mari evident.

| ElleAhx a răspuns:

Sanatatea si frumusetea nu constau in marimea sanilor. o fata nu ar trebui sa fie catalogata urata sau frumoasa dupa cat de mari sunt sanii ei.

| MoZila15 a răspuns:

Nu doar marimea sanilor dau frumusetea unei fete dar find si asta un lucru important frumos e sa nu fie nici prea mari nici prea mici, mai mult sa aiba o forma frumoasa.

| MarryBlake a răspuns:

Nu conteaza marimea sinilorwinking

| ady91 a răspuns:

Medii happy

| anothernothingthing a răspuns:

Fetele care sunt mici la varsta si au sanii mari, cand o sa fie batrane o sa si-i innoade pe dupa genunchi. Si oricum chestia asta cu sanii e o panarama. Adica fetele pentru ce au nevoie de sani? Ca sa alapteze. Asa ca nu inteleg de ce toate vor sanii mari, doar pentru ca "arata bine". Pana la urma, cred ca nicio fata care are sanii mari nu a spus ca ii este usor cu ei, ba chiar toate se plang de dureri de spate si spun ca e incomod sa faca sport. Si daca sanii sunt folositi doar ca sa atraga baieti, iar nu-i bine: vrei un baiat care sa tina la tine pentru ceea ce esti sau pentru ce vede (si ii place)?