| loredanalorena a întrebat:

Cat este normal ca un om de 83 de ani sa aiba pulsul? Funda! Si scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

70-80

5 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Bunicamiu are aproape 90 de ani si face jogging si flotari intr-o mana sa vezi cum i se vad muschii cand face tractiuni.smug

| loredanalorena explică (pentru beastboy84):

Interesant...bravo lui...happy bunicamiu abia merge dapai sa mai faca jogging, flotarii etc laughing

| beastboy84 a răspuns (pentru loredanalorena):

Am uitat a iti zic ca e campion la skandenberg si la dormit. nici Oncescu nu-l face asa ca stati cuminti cu muschii ca vin cu tataie

| Cosmin86 a răspuns (pentru beastboy84):

Iti dai seama ca nu rezista nici macar o jumatate de secunda in fata lui oncescu, nu? happy

| beastboy84 a răspuns (pentru Cosmin86):

Face infarct pan' la Bucurestilaughing