| Andraxandra12345 a întrebat:

Cate kalorii trebuie sa mănânc pe zi sa ma ingras?
Menționez ca am 20 de ani.
1.70 45 kg

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Calorii între 1750 și 2000, să faci efort fizic minim, orele de somn necesare (8-9 ore) şi ar trebui să începi să pui kg. happy

| Andraxandra12345 explică (pentru Reghqen):

Si timp de cate zile? ❤️ multumesc frumos de raspuns ai funda

| Reghqen a răspuns (pentru Andraxandra12345):

Cu plăcere happy, păi asta depinde de la persoană la persoană, unele se îngrașă mai repede iar altele mai greu, dar în general în 2-5 luni maxim ar trebui să ajungi până la vreo 60-65 de kg.
Ia un multivitamine, potasiu și magneziu ca să ai poftă atunci când mănânci.
De exemplu eu la la începutul lu Marție aveam 57-58 de kg, iar eu am 178 înălțime. și în 2-3 luni am ajuns la 68.