| alexandru200320032003 a întrebat:

Ce as putea manca la micul dejun, la pranz si la cina ca sa slabesc? Fac si sala de 3 ori pe saptamana+ca am acasa un AB Generator.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa mananci fructe dimineata, fructele te ajuta enorm sa slabesti si chiar daca faci sala incearca sa alergi zilnic cate 30 de minute, o sa se cunoasca.

| alexandru200320032003 explică (pentru LonelyLoner92):

E bine sa mananc dimineata o jumatate de grapefruit si 1 felie de paine prajita?(paine graham sau de secara)

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru alexandru200320032003):

E foarte bine, dar incearca sa practici si un sport, o sa te ajute enorm.