| iulian92 a întrebat:

Ce cadouri preferati pentru o fata de ziua ei?

5 răspunsuri:
| Miruniky a răspuns:

Pai bijuteriile nu dau gresi niciodatahappy...Bine, ianafara de haine poti sa ii iei un buchet de flori. Daca este mai mare la varsta un buchet de trandafiri rosii si o cutie de praline de ciocolata mai deosebite(daca ii stii gusturi ar fi excelent)

| tigersss a răspuns:

Bijuteri,electronice.depinde de varsta,o masina,o casa jucari din plus,parfumuri,flori, o felicitare, bomboane

| nadyank a răspuns:

Bijuterii :) sau ceva personalizat cu o poza sau un text mai special : www.argintarie.ro

| cs92gda a răspuns:

Depinde de fata...pentru o fata romantica, neaparat un buchet de trandafiri rosii.

| dacris a răspuns:

Daca prefera bijuteriile din argint poti incerca pe http://www.danasilver.ro/.