| anonim_4396 a întrebat:

Ce chestii interesante faceti in timpul liber?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu am timp liber și timp ne liber. Ori fac chestii interesante, ori nu fac nimic.

| Mosotti a răspuns:

TV emisiuni, documentare, filme, calculator forum, muzica, editari video, grafica 3 D, pe telefon jocuri, mai citesc despre una si alta in special medicina domeniu psihiatrie, psihologie, diabet si nutritie, mai stau de vb cu prietenii cand vin pe la mine, cam asa.

| Marius131415 a răspuns (pentru Mosotti):

Aveti un program foarte vast.

| Mosotti a răspuns (pentru Marius131415):

Am destule pasiuni de casa, e adevarat, si mai adaug, cu unul din prieteni mai fac si probleme de fizica si matematica asa de amuzament, ca el e inginer si mai da si meditatii la mate.

| Wr3nch a răspuns:

Citesc, ma plimb singur sau cu prieteni si ma uit la actual plays pe YT.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Ok happy

Răspuns utilizator avertizat
| Eireann a răspuns:

Am 3 caini de talie mare si ma joc cu ei, scot la plimbare, fac dresaj cu ei. Teaseuri off road cu masina.
Merg la un hipodrom din apropiere pentru un pic de echitatie.
Ma joc cu prietenii D&D sau Magic The Gathering.
Merg la concerte, spectacole de teatru, stand up comedy.
Iau lectii de pilotaj pentru avioane usoare de agrement ( in 2 saptamani fac primul zbor solo).
Cant la dulcimer.
Brodez, tricotez, crosetez, fac goblenuri, tes covorase.
Reconditionez mobila veche - vopsesc, lucrez cu epoxy, pictura manuala, retapitare etc.
Merg la experiente interactive - murder mystery dinner, escape room, etc, tot ce pare interesant.
Fac voluntariat pentru o organizatie care se ocupa de oamenii strazii - ofera ingrijiri medicale de urgenta gratuite.

| Caro34 a răspuns:

TV, citesc carti, scriu pe TpU, plimbari in aer curat, ascult muzica, vb. cu prietenii, familia etc. Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru Caro34):

Am Inteles happy

| MihaiSpeedster a răspuns:

Citesc. Ascult podcasturi. Ma uit la baschet. NBA, evident. Beau o bere cu prietenii. Ma dau cu bicla. Aranjez gradina, smuls buruieni, plantat una-alta...