| andrei123 a întrebat:

Ce contine noul vaccin impotriva gripei ah1n1?(nu contine virusul?)

15 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Sincera sa fiu chiar nu stiu... Dar mai bine nu il lua! Iati mai multe masti, pe care sa le folosesti apoi sa le arunci!

| daii a răspuns:

Nu stiu ce contine, cert este ca eu nu il voi face. Unii au murit din cauza acestor vaccine.

by daiiwinking

Abh
| Abh a răspuns:

Daca toti ar fi ca voi, am fi fost decimati pana acum.

| anss23 a răspuns:

Da contine virusul dar este foarte slabit si poate chiar omorat asa ca nu ai cum sa te imbolnavesti de la el.Eu l-am facut acum 2 saptamani si jumatate si ma simt foarte bine. E adevarat ca eu l-am luat din Ungaria.

| anss23 a răspuns:

Deejayra toata lumea are un sistem imunitar.

| deejayra a răspuns:

Nu mai vorbiti aiurea... orice vaccin contine o doza mica de virus pentru a produce corpul anticorpi. Dar eu nu il fac pentru ca am sistemul imunitar, si nu vreau ca acest vaccin sa mi-l slabeasca

| Orannginna a răspuns:

Suntem prea putin informati in legatura cu vaccinul asta... vreau sa zic, ni se pun la dispozitie prea putine informatii. Eu una, sunt contra!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Acceseaza link-ul:
http://www.adevarul.ro/......84024.html

| andrei123 explică:

Eu nu o sa fac acest vaccin nici obligat

Răspuns utilizator avertizat
| anonima16 a răspuns:

Contine gripa mai bine nu faci vaccinul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Păi la câtă reclamă iau făcut, nimeni nu știe ce este cu el, aruncă repede pe noi, oamenii, suntem cobaii doctorilor în cazul în care nu ți-ai dat seama de acest aspect al problemei!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaccinul contra virusului AH1N1, fabricat la Institutul Cantacuzino, contine MERCUR si FORMALDEHID

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah Gigule, esti nebun.

Răspuns utilizator avertizat