| SaNdYy a întrebat:

Ce credeti? Prietenele mele cele mai bune sau certat.Prietena mea, Sorana, i-a rupt din greseala piciorul Cristinei(celanta prietena a mea) din greseala.Sorana si-a cerut scuze Cristinei, dar Cristina nu i-a acceptat scuzele.Acum Cristina nu mai vrea sa se impace cu Sorana, iar eu am ramas la mijloc.Eu i-am spus Cristinei sa se impace cu Sorana deoarece eu nu pot sa aleg intre ele, dar nici nu pot sa nu vorbesc in preajma Soranei despre Cristina si Cristinei despre Sorana.Credeti ca Cristina nu ma mai considera prietena ei cea mai buna sau nu-i pasa ca eu sunt la mijloc?

Răspuns Câştigător
| UnUsual a răspuns:

Sincer ar trebui sa gasesti o cale de a le impaca. Daca ati fost prietene mai mult timp se vor impaca si totul va reveni la normal. Da si tu o petrecere ceva si invitale pe fiecare, separat, lasale sa vorbeasca, convinge-le sa se impace si totul va fi bine... Succes :*.

1 răspuns:
| andreea171998 a răspuns:

Eu cred ca nu prea ii pasa ca tu esti la mijloc. daca ar fi o prietena adevarata s-ar fi impacat cu cealalta succes