| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care iarta tot dar nu uita nimic? Ce e bine si ce e rau la asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E rau ca se lasa manipulata de lumea rea si e bine ca e prea buna.

| pietrean a răspuns (pentru mgtow):

Hai,pe bune, ce raspuns este asta?!
Este atat de alambicat!
Fara suparare, dar nu inteleg nimic si nu cred ca sunt cretina!

| mgtow a răspuns (pentru pietrean):

Esti ca o soacra care isi baga nasul peste tot uite ca de acum eu iti pun sigiliu si nu poti sa te mai bagi unde nu iti fierbe oala laughing

| pietrean a răspuns:

Eu fac parte din aceasta categorie(cu toate ca nu iert TOTUL)!
Iert si uit,ceva care se face dintr-o greseala,din nestiinta, dar atrag atentia pe loc(eu zic ca este bine). Daca se face intentionat, atunci, il astept la prima "cotitura" si ii platesc cu aceeasi moneda, sa sufere la fel ca si mine, poate asa isi v-a da seama cat am suferit(asta este rau? Nu cred.).
Conteaza doar ce cred eu si cel care mi-a facut rau, sa constientizeze ce a facut!

| JAYBEE a răspuns:

E foarte rau. Daca te supara ceva/cineva trebuie sa spui pe fata. Asa daca tot aduni in tine o sa explodezi intr-o zi.