| Azalea a întrebat:

Ce parere aveti despre penticostali?
Eu nu sunt de acord cu aceasta secta deoarece ei chiar nu au pic de credinta si profita de "religia" lor pentru a primi fel de fel de cadouri din strainatate si pentru a merge in "tabere de studiu" unde merg in discoteci, beau si fumeaza in loc sa se roage asa cum spun ei

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu e adevarat nimic din ce spui, cunosc persoane care sunt de religia aceasta si nu se pune probleme de nimic din ce spui tu, spui numai absurditati.

| Rustin a răspuns:

Astia nici macar nu au sfintele Taine ceea ce ii un pacat si nici nu stiu ce aia Cruce.
in fine treba lor Dumnezeu o lasat pe fiecare liber sa aleaga ce cale doreste
daca ei is dihori si nu inteleg asta-i problema lor
o seara placuta

| lorena_4201 a răspuns:

1st:nu ii o secta!laughing
2nd:oricine ai fi, ai fost in tabere? dupa ce vi de acolo spune unde vezi discoteci happy