| LoveYoux3 a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gomez? Mie imi place si cred ca e foarte draguta si talentata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi ea frumoasa si draguta,dar nu imaginea conteaza,ci muzica ei, care mie nu imi transmite nimic si unde foloseste autotune la greu.
Am observat ca in ziua de azi mai mult conteaza cum arati, nu cum canti, ceea ce nu ar trebui sa se intample.
Sincer, mi se pare o cantareata de carton care miorlaie in loc sa cante.

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Selena este o fata foarte frumoasa, insa la voce parca cherlaie.Am fost sincera.happy

| BellaKiოNana a răspuns:

Mda e draguta si cinta foarte bine, mie imi place happy