| Andreea`:) a întrebat:

Ce parere aveti voi despre "emo"?
Sunteti pro sau contra lor?

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu pot sa zic ca sunt pro sau contra. Ei pot fi cum vor.Acele persoane sunt foarte emotive, ca mine.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Contra.Pe langa ca sunt urati cu machiajul si coafura lor, au si ganduri morbide si practici nesanatoase!

| Cσσкiє a răspuns:

Atâta timp cât mă respectă, eu de ce să fiu împotriva lor? Nu`i frumos...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nici, nici adica nu am nimic de comentat fiecare cu stilul lui.

| Angiutssa a răspuns:

Pai.contralaughingSi uite de ce:Acum 2 ani am intrat in casa a V-a.toate bune si frumoase.Prietena mea cea mai buna a inceput sa se documenteze despre emo, stilul lor si felul lor de a fi.La inceput si eu eram entuziasmata, dar m-am trezit la timp.Acea prietena a devenit emo si pur si simplu nu m-am mai putut intelege cu ea.Parca era pe alta planeta. A inceput sa vorbeasca numai despre cat de mult isi doreste mai multe tricouri negre si despre dorinta de a avea breton pe o parte.Intr-o zi am vazut-o la scoala cu 3/4 din fata acoperita de par, imbracata in negru si "spoita"(ca altfel nu pot sa spun) cu negru la ochi.Si de atunci nu mai sunt prietena cu eahappyViata e prea scurta si prea frumoasa ca sa fii la fel de trist ca emoistiihappyFara suparare...

| Alex_7297 a răspuns:

Complet contra.Nu cred că adolescenţii trebuie să fie aşa negativişti şi "trişti" mereu.

| KimY a răspuns:

Imi place stilul "EMO". dar uneori exagereaza putin! sunt pro!

| 1112 a răspuns:

Sunt tari cei emo cu exceptzia ca isi dau venele...

mda stiu ca asta e esentialul in a fi EMO dar nu`mi prea placewinking

prowinking

| CiRiNeL a răspuns:

I luv emo kids laughing
Exageram...
ca baiat am vazut multe fete EMO care aratau bine si le prindeau bine acest stil.
nu prea imi plac ideile lor
dar fiecare face doar ce il duce capul...asa ca problema lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pro nici contra pentru ca intr-un fel imi place stilul lor dar cateodata exagereaza...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc stilul lor si eu as vr sa fiu emo dar mar omora parintii inainte sa imi tai eu venele dar asta e. eu sunt de acord cu stilul lor. mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie acest stil, chiar si makiajul, coafura...as vrea sa devin si eu unul din ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult stilul emo dar parinti nu ma lasa sa fiu