| Antivirusata a întrebat:

Ce se intampla daca iei mai multe pastile"ketonal comprimate"? vreau sa stiu daca se poate muri

3 răspunsuri:
| ionut1369 a răspuns:

Ai putea sa incerci si daca e revii sau nu cu informatiibig grin

| rossi46 a răspuns:

Daca iei mai multe pastile dealungul vietii nu mori... daca iei mai multe dealungul zilei exista si posibilitatea asta. Sper sa nu.

| Pitika223Lovee a răspuns:

Tot ce este peste masura poate cauza lucruri inedite.deci ai grija ce iei.[apropo] daca te gandesti sa faci o prostie[intelegi la ce ma refer] gandeste-te la tot ce iti este drag sau ti-a fost o data! Exista cazuri mult mai grele!