| SylviuCatlin a întrebat:

Cine e dispus sa imi dea un sfat? As vrea sa stiu ce sa fac sa revina totul la normal in relatia cu prietena mea! Era totul perfect pana ce au apărut parintii ei in peisaj! si acum ea se ferește de ei si nu prea mai vb! Simt cum se distanțează de mine incetu cu incetu! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Blink182 a răspuns:

Sall,Tu poti sa le arati parintilor ei ca esti un baiat bun.sau sa le faci un cadou, Dar trebuie sa vb si tu cu parintii ei ca sa lamuriti totul.Si sigur ati vor da pace.

1 răspuns:
| Blackheartt a răspuns:

Vb tu cu ea