| Lorena08 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un laptop bun si la un pret acceptabil?

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Da, mult mai bun doar ca daca vei vrea sa te joci ceva de ultima ora nu vei putea din cauza placii video integrate chiar daca ai un procesor bun.

9 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Zi-mi un buget maxim si te ajut eu. De asemenea ar ajuta si daca ai preciza la ce urmeaza sa-l folosesti.

| Lorena08 explică (pentru ionuutzuu):

Maxim 15 mil.am nevoie de el ca sa-mi inlocuiesc unitatea pe care o am de ceva timp.mult timp.si care se strica in fiecare an cel putin o sg data.si cu banii pe care i-am dat in fiecare an la reparatii mi-as fi strans banii de laptoplaughing optez pentru laptop si nu pot calc pentru a-l putea lua cu mine in calatorii, si am nevoie de el pentru.orice.habar n-aveam ca se impart in categorii de genullaughing

| Lorena08 explică (pentru ionuutzuu):

Maxim 15 mil.am nevoie de el ca sa-mi inlocuiesc unitatea pe care o am de ceva timp.mult timp.si care se strica in fiecare an cel putin o sg data.si cu banii pe care i-am dat in fiecare an la reparatii mi-as fi strans banii de laptoplaughing optez pentru laptop si nu pentru calc pentru a-l putea lua cu mine in calatorii, si am nevoie de el pentru.orice.habar n-aveam ca se impart in categorii de genullaughing

| ionuutzuu a răspuns (pentru Lorena08):

Http://www.emag.ro/......E-00C00QG5

http://www.pcgarage.ro/......ghz-black/

Fa un efort si ia-l pe asta. E o firma foarte buna si configuratia este pe masura la acei bani. O sa vezi in utilizare ca nu te lasa la greu cand se umple bara de start. Opteaza pentru eMag deoarece ofera 3 ani garantie.

| ionuutzuu a răspuns (pentru Lorena08):

Este foarte bun si cel propus de remy10 la 1400 lei.

http://www.oktal.ro/......67040.html

| Lorena08 explică (pentru ionuutzuu):

Http://www.emag.ro/......E-01900CG5

cred ca o sa fac un efort si mai mare si o sa-l iau pe acesta.ce parere ai? si crezi ca as putea sa-l achizionez de pe site cu un card visa in rate fara dobanda?

| ionuutzuu a răspuns (pentru Lorena08):

Este foarte bun, are procesor i3 si 6gb ram. Nu cred ca o sa ajungi tu sa-i folosesti pe toti, e o capacitate exagerata. Cat despre rate nu stiu ce sa spun, cel mai bine ar fi sa-i contactezi pe cei de la eMAG ca sa te lamuresti 100%.

| Lorena08 explică (pentru ionuutzuu):

Este mai bun decat primul Toshiba negru pe care mi l-ai recomandat tu?

| ionuutzuu a răspuns (pentru Lorena08):

Da, mult mai bun doar ca daca vei vrea sa te joci ceva de ultima ora nu vei putea din cauza placii video integrate chiar daca ai un procesor bun.

| ThePark a răspuns:

Laptop Asus K53U-SX158D AMD Dual-Core E-450 4GB 320GB AMD Radeon HD 6320
Laptop Asus ASUS K53U-SX158D, Brown, 15.6'' Glare HD (1366x768) LED, AMD E 450 (1.66 GHz), 4GB (2GB + 2GB) DDR3 1333 MHz, 320 GB 5400 rpm, AMD Radeon HD6320 (shared DDR3), Gigabit, b/g/n,,, DVD-SM,...
este foarte bun si costa 1399 lei adica 13 milioane eu il am si imi merge de perfectie