| D3d3_1182 a întrebat:

Cine vreati sa catige la Romanii au Talent? :X Stiu ca e cam aiurea intrebarea dar vreau parerea voastra :X! fundita pentru cine argumenteaza raspunsul cel imi bine :X

5 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cine merita happy paste fericithappy

| push2gl a răspuns:

Cosmin Agache deoarece asa s-ar promova mai bine beat box-ul, de care la noi nu prea s-a auzit

| UnusualV a răspuns:

Adrian Tutu, clar. love struck

Mereu plang cand il vad.m-a impresionat profund, si canta foarte fain!

| DyanaLove a răspuns:

Adrian Tutu pentru ca are o voce super si este cel mai tare rapper din tara noastra, si pentru ca este foarte draguthappywinking

| miky_4070 a răspuns:

Adrian TuTU