| GulDan a întrebat:

Conteaza pentru voi fetele ca un baiat sa nu aiba par pe piept si abdomen?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu as accepta ca sa ma epilez pe piept/burta ca nu suporta femeia. E ceva masculin, sunt barbat, nu? la fel si cu barba, cum sa imi dau eu jos barba ca nu ii place la vreo fata? Poate ajungem la unele compromisuri

| măcheamăăăî a răspuns:

Probabil ca da, dar intr-o mica masura.

| nuarde a răspuns:

Eu am intrebat mai multe fete și unele imi spuneau că li se face greață cănd văđ bărbați epliați și fără păr, altele imi spuneau că le plac bărbații cu păr, altele imi spuneau că nu le plac, și tot așa. La fel cum sunt bărbații care preferă femeile mai plinuțe, așa sunt și băbați care preferă femeile mai slăbuțe. Adica ține de gust. Dar dacă, o fată este îndrăgostită de tine, cu siguranță că nu va băga în seamă faptul că ai păr ori că ai păr pe piept și abdomen.Dar dacă unei femei nu-i place de tine, îți garantez că poți să arăți ca brad pitt, că tot nu te va băga îń seamă never. Aici e vorba de cum e fiecare om în parte și cum găndește el și de preferințele fiecărui om, aici chiar nu poți interveni cu nimic, chiar dacă ești sărac bogat gras slab urăt frumos etc. Aici e vorba de gustul omului dar și de educația primită. Dacă o fată este imbărligată mereu de mama ei să se mărite cu unu bogat, atunci acea fată toată viața ei va fi canalizată spre acel model de băbat, adica cu bani! Etc, samd! Adica ai ințeles in mare ce vreau să-ți zic!