| anduza a întrebat:

Credeti ca sunt scunda la 17 ani am 1, 69? fundiza! pup

Răspuns Câştigător
| Maaaary a răspuns:

Nu esti scumpa draga mea. uni la varsta ta nici nu am 1, 60... nu trebuie sa te iei dupa gurile rele:*

7 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Nu, nu esti scunda deloc!
Stai linistita happy

| Rebeca_5235 a răspuns:

Nu esti scunda deloc.

Eu am 1, 54 si sunt mai mare ca tine tongue la varsta (eu intr-adevar sunt scunda si asta nu ma deranjeaza) esentrele tari se tin in sticlute mici.

Esti perfecta

| SloOpY a răspuns:

Nu :-J deloc esti numai buna cineva are 24 de ani si are 1.60 nu nu e pituc:-J

| AsianKiduu a răspuns:

Daca vrei sa fii miss, esti scunda, dar nu cred ca vrei sa fii dinatami stalpul printre prietenle tale cand porti tocuri. Stai linistita, nu esti sunda!happy

| anduza explică:

Ms la toti pentru raspunsuri. pup

| Anna_5022 a răspuns:

Nuu! chiar stai foarte bine;* si oricum o sa mai cresti =P

| Tequiero a răspuns:

Heii.nu cred ca esti scunda eu am 14 ani si am 1, 60 si colega mea are 1, 68 dar parinti ei sunt mai inalti si nu depinde doar de asta dar oricum nu cred ca esti prea scunda!