| TheVampiresDiaries2012 a întrebat:

Credeti ca Tokio Hotel este o trupa care te poate influenta la rau ceva de genu
?

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cat de proasta sa fii sa te lasi influentata de-o trupa de gay?

| Teodora20 a răspuns:

Parerea mea este ca nu, dar depinde. Unii pot sa fie influentati de cum arata membrii formatiei, dar in rest nu prea. Am fost si eu demult fana TH, dar in timp m-am lasat de ei si nu m-au influentat in niciun fel.

| ony98 a răspuns:

Pai, eu sunt fana TH.Si crede-ma ca pe mine nu ma influenteaza in rau de loc! Dar acum depinde de fiecare cum percepe versurile unei melodii...