| dx20 a întrebat:

Credeti in iubirea adevarata?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred, si nu doresc nimanui sa sufere oricine are dreptul sa vada cum e viata in ziua de azi. Unii isi dau seama mai devreme altii mai tarziu.

| EyeCandy a răspuns:

Da,eu una cred! E un lucru frumos, pe care nu toti reusesc sa il cunoasca. altii chiar sufera din ea happy

| Dropsyyy a răspuns:

Mdapoi nu stiu ce sa zic laughing Eu una na'm avut parte niciodata de asa cevalaughing Dar sunt siguraca exista (exemplu: Narcisa si Tudor din ''Narcisa Salbatica''laughing. Te pupp pa!

| Lummy a răspuns:

Normal...no love=no life=nothing

| kobra12 a răspuns:

Desigur k nu

| theheartfully a răspuns:

Banuiesc ca esti fata. Iubirea, un lucru nesemnificativ am putea spune. Stii, ar trebui sa iti confrunti sentimentele fata de persoana draga si sa iti imaginezi cum ar fi daca nu ai mai avea acea fiinta langa tine. Din experienta mea si trairile mele iti pot spune cu certitudine ca iubirea adevarata exista. Si iti vei da singura seama de ea. Crede-ma, acele sentimente sunt foarte diferite de cele normale. Deci ti-as sugera sa crezi si sa nu te indoiesti de iubirea adevarata pentru ca fara ea nu suntem nimic. [Oameni fara suflete] Sper ca am putut sa te ajut si sa imi iei in calcul raspunsul.