| alyna_4617 a întrebat:

Cum aflu daca ma place? Imi place de un baiat dar nu stiu daca si el ma place vb cu mine de parca am fii impreuna ca ma sfatuiti sa fac?! xD app sunt cam rusinoasa!

3 răspunsuri:
| Ghost_2224 a răspuns:

Iti pui o prietena/un prieten sa vorbeasca cu el, sau fii mai atenta la el, uita'te daca se uita la tine...chestii de asteahappy

| pitz1rullz a răspuns:

Pey ar trebui sa gasestiun moment potrivit in care sa. i spui f clar ca il placi si vrei sa fli parerea lui. dar ca sa fii sigura ca ramanetzi prieteni in kzul in care el nu simte acelasi lucru pentru tine poti sa il faci curios spunandu-i ca ai ceva sa ii spui dar ca oric s.ar intampla vrei sa ramana totul ca inainte sa. ifi pus intrebareahappy. Eu asa am procedat o data si desi nu am fost impreuna am ramas f buni prieteni. sper sa iti fie de ajutor sfatu meuhappy

| Micuta55 a răspuns:

Mda. e rau daca esti rusinoasa, ar trebui sa poti sa vezi daca te place, asa e natura noastra... mda, ar trebui sa incepi cu discutii simple, adica despre cum ar vrea sa fie o fata ideala sau ce fel de fete ii plac, fa-i complimente, incearca sa inveti ceea ce ii place si sa nu-i daruiesti cadouri cumparate la vreo ocazie ca de exemplu la ziua de nastere. sa-i daruiesti o surpriza. mai sunt multe alte metode cum sa afli. Eu inteleg care se pricaleste si care nu. Asa e natura fetelor, asa e sexul frumos enigmatic, romantic si frt inteligent