| TheLocaKid a întrebat:

Cum as putea sa strang cat mai multi bani de buzunar? laughing. Scz. De Categoriee` happy

Răspuns Câştigător
| ella369 a răspuns:

Cand ai cativa banuti si vrei sa ii pui deoparte, ca sa fii sigura ca nu ii cheltuiesti ii dai cuiva sa tii tina si sa nu tii inapoieze decat cand justifici pentru ce ai nevoie de eitongue. Cel mai bine ar fi sa ii dai unuia dintre parinti si ei sa ii puna intr-un loc sigur de care tu sa nu stii. Asa faceam si eu cand eram mai mica. Acum sunt mai calculata(zic eu) si pot sa pun cativa banuti deoparte pentru lucruri importantebatting eyelashes. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| anduza a răspuns:

Cautati de muncawinking si asa poti sa ai bani
asa am facut si eu n-am mai stat pe capul parintilor si muncesc la un club de 7 luni dar ai mei habar nau ca muncesc acolo, le-am zis ca sunt bona laughing

acum faci ce vrei tu!