| Sokeeu a întrebat:

Cum pot sa scap de o fata care ma iubeste dar eu nu o iubesc?

Răspuns Câştigător
| lovebitesforever a răspuns:

Simplu: discuti cu ea si ii spui ca nu simti nimic pentru ea.
Ar trebui sa inteleaga, si din orgoliu feminin sa te lase in pace.
Daca tot asa nu te lasa in pace, recurgi la metoda 2: o faci geloasa!

6 răspunsuri:
| Dianne06 a răspuns:

Simplu.
Cum am scapat si eu de fostul meu prieten. de fapt, n-am scapat ca tot ma mai cauta de 9 luni incoace.'. dar eu cel putin nu-l; bag in seama
Mai intai expica-i ca n-o iubesti. ca n-ai nici o treaba cu ea. si apoi daca tot insista. evit-o. pur si simpluthinking

| cosmin_1969 a răspuns:

Foarte simplu ii spui ca nu o iubesti si ca ramaneti doar amiciwinking fara cearta si fara alte din alea

| ElenaMaria1 a răspuns:

Ii spui, dar intr-un mod politicos, sa nu o jignesti sau sa o superi. sPUNE-i ca nu e genul tau, de ex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucide-o !

| denysaiuliana a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeste cu easi spune-i k nu-i placi...lol