| 18734465 a întrebat:

Cum pot sa schimb locatia unde sa bag jocurile c eu vreau sa imi iau samp si nu pot ca nu mai am loc in local disk C si eu vreau sa imi intre mereu in local disk D...

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Pai daca nu iti apare inainte sa-l descarci locul in care vrei, poti copia fiecare joc din C in D, si dupa aceea ai avea destul spatiu, dar in general cand descarci ceva (sau instalezi) ar trebui sa te lase sa alegi locul in care vrei sa-l descarci (sau instalezi), si trebuie sa dai browse si sa alegi locatia, bafta big grin