| pichiumen a întrebat:

Cum pot sa scriu de ex: te iubesc pe imagine? ce program folosesc?

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.pai sunt pe internet niste aplicatii in care iti poti modifica poza online.eu de exemplu mai folosesc pizap.com este usor de folosit si la sfarsit iese si ceva frumos

| Sἶrenἶa a răspuns:

Paint.
laughing

| UnCalatorPrinViata a răspuns:

Picassa.Photoshop.Photoscape sunt cele mai folosite happy

| Madysss a răspuns:

Hi :*... pai de inceput. happy sunt foarte multe programe de editat poze. Poti folosi direct paint ca il ai in calculator instalat sau daca vrei sa fie un pic mai sofisticat scrisu, sau poza potifolosi de preferat photoscape are putina memorie nu ocupa mult nu e complicat e in romana. sau daca vrei sa editezi poza sa fie mai frumoasa poti folosi photoshop. dar e un pic cam complicat. Alta recomandare poate fii si pizap bafta :*