| Sonyaaynos a întrebat:

Cum pot scapa de semnele acneei?(nu este sever,dar am foarte multe pete). Ceva naturist poate? Multumesc enorm, funda!

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Tratament cu laser.

| Ivanovicius a răspuns:

Incearca sa te duci la cea mai apropiata farmacie naturista si intreaba acolo. Bafta!

| Broscuţăă a răspuns:

Putem lua in considerare un tratament naturist eficient. Unul dintre aceste tratamente este cel cu aloe, care aduce multe beneficii pielii. Aloe lasa un pelicula protectoare si antibacterian la suprafata pielii, ceea ce ajuta epiderama sa se regenereze si sa se protejeze de alte eventuale infectii. Secretul succesului acestui tratament consta in aplicarea imediata a unui gel sau a unui suc natural de aloe pe cosuri. In felul acesta ele se vor vindeca fara sa lase semne. Funda?