| OaieBlonda a întrebat:

Cum poti face sa iti vina ciclul mai repede? (Adica pentru prima oara, ca inca nu mi-a venit). Funda.

11 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Stai linistita, ca este timp si pentru asta. Nu e nicio mare placere, daca vrei sa ma crezi. Daca in rest esti dezvoltata normal si nu sunt alte probleme, nu ai de ce sa iti faci griji. Ai rabdare si totul se va intampla cand organismul tau este pregatit.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde te grabesti asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, ar fi o pastila dar daca o iei te vei ingrasa. Eventual la gimnaste sau asa medicii vin si le dau o injectie pentru a li-se opri menstruatia. Pentru a putea participa in continuare la acel sport.

| ayosmdk a răspuns:

De ce ai vrea asta?
Iti schimbi tu parerea mai tarziu laughing

| Eviix a răspuns:

De ce te grabesti?

| AsdfghjkI32 a răspuns:

De ce pnm ai vrea asta?
oricum nu vine cand vrea muschiu' tau, vine cand trebuie

| aimspeşăl a răspuns:

Nu te grabi, o sa ai tot timpul din lume :* daca tot vrei poti sa astepti

| Ge0rgeL a răspuns:

Buna!
Parerea mea este sa nu te grabesti asa de tare, deoarece cand o sa-ti vina o sa regreti ce ai spus acum.Eu zic sa mai astepti. Daca ai o varsta mai inaintata(de exemplu: 15) du-te la un medic ginecolog.
Ceau!

| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns:

Cati ani ai? daca aproximativ 10 ani nu e nimic grav dar daca ai intre 14-15 ani si nu ti a venit situatia se agraveaza

| alexuta13pe a răspuns:

Da-mi idd tau si te lamuresc eu cu totu dspre ciclu ok happy?:d