| Chio9 a întrebat:

Cum poti reduce considerabil starea de nervozitate?
Nu prea vorbesc de o perioada incoace, deoarece imi este frica s anul ma enerveze cineva si apoi sa nu ma pot controla, si sa comentez si sa iasa cearta.

Cum fac sa nu mai fiu asa nervos?

Nu ma intrebati motivele de ce is nervos, vreau doar raspunsuri.

Ps: in fiecare zi se gaseste unu care sa ma enerveze.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Cand te enerveaza cineva trage aer in piept de 3 ori si incearca sa te gandesti la ceva de te face fericit, gandeste-te la o insula tropicala pustie linistita unde nu te deranjeaza nimeni
sau un alt loc care te face pe tine sa te linistesti

| Chio9 explică (pentru AlinKun):

Cu toate ca amincercat si chestia asta, si ba din contra m-a enervat faptul ca nu pot fi pe acea insula laughing meriti sa-ti dau funda.
LA 17 ani sa ai atatea raspunsuri castigatoare. Intr-o perioada atat de scurta de timp.

Bravo!

Cate ore stai zilnic pe TPU?big grin

| AlinKun a răspuns (pentru Chio9):

Cam 30 min pe zi