| anonimulcarenueanonim a întrebat:

Cum sa ma abțin să nu plâng? Chiar acum incerc să îmi țin lacrimile și nu mai pot

Răspuns Câştigător
| Continchiscontsters a răspuns:

Plângi nu te abține asta nu te face un om slab sau prost toți oamenii plâng nu exista om sa nu fi plâns pe lumea asta alți plâng de fericire alți plâng de durere alți plâng din greșelile făcute sa plângi nu te face un om mai slaba și unul mai bun unul mai înțelept și conștientă plânsul nu este un semn de slăbiciune și unul care te face să-ți dai seama de multe.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deh, așa se intâmplă când cureți ceapă și stai și pe net

| anonimulcarenueanonim explică (pentru sierra1):

Stiu ca e o gluma, dar vb serios. Cel puțin eu

| darrio2007 a răspuns (pentru anonimulcarenueanonim):

Hm, glumă dar vorbesc serios! Cool!