| mulinobianco a întrebat:

Cum sa ma comport cu fostul meu prieten de care inca imi mai place? Nu sunt sigura ca el mai are ceva sentimente fata de mine, dar as vrea, foarte mult as vrea sa aiba, chiar daca nu prea cred pentru ca nu mi-a mai zis de sentimentele lui deja 3 luni.Nu pot sa-l uit.

Răspuns Câştigător
| alexro93 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic...incearca sa vorbesti cu el sa va aduceti aminte de tot timpul petrecut impreuna si daca mai simte cv pentru tine nucred ca si-ar refuza singur fericireawinking

1 răspuns:
| Lunetta a răspuns:

Buna.
Primul lucru important intr-o relatie este comunicarea, intreaba-l ce are,daca mai simte ceva pentru. tine. Spune-i cee ace simti si ca speri la o eventuala reimpacare,daca el nu tine la tine, nu e capat de lume, capul sus, mai sunt baieti pe lume.happy
Vorbeste cu el, fata in fata, ca pe mess...rolling eyes Dar oricum, roaga-l sa fie sincer si sa nu-si bata joc.
In caz de nu te place, propune-i sa fiti amici.happy
Curaj si mult noroc. happy