supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Cum va petreceti timpul in weekendurile ploioase?

18 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

In mare parte in weekenduri imi fac timp pentru meciuri, plimbari si toate cele, deci ca in orice alt weekend fac aproximativ aceleasi chestii, cu atat mai mult cand e ploaie de n-ai cum sa iesi afara, ma 'delectez' cu niste timp liber.

| Catrice a răspuns:

Stând pe TPU big grin

| SilentRain a răspuns:

Ascult muzica si ma uit la ploaie, vad un film, asta doar în cazul în care nu sunt la Auschwitz

| raMLesS a răspuns:

Pai cum sa mi-l petrec... ies pe balcon si fac baie.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mă uit la Comedy Central

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca în aproape orice alt weekend

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum era vorba ta prin vara ' Arsenal fara Wenger o sa fie ciuca batailor', sper ca ai realizat ce porcarie ai putut sa zici pe atunci si astept o apreciere,, pentru acele vorbe spuse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si in celelalte weekend-uri, invat pentru bac.

| wpetterssone a răspuns:

Citesc cărți, cânt, fac curat, ies în ploaie.

| EcceHomo a răspuns:

Pe tocuri.winking

| Xelon a răspuns (pentru EcceHomo):

Sărut-mâna!
Ce vârsta ai?
Ce model de pantofi cu toc porți?

| supadeceapa explică (pentru Xelon):

CristiDinBucuresti, tu esti? rolling on the floor

| Xelon a răspuns (pentru supadeceapa):

O,nu!
M-ai deconspirat crying
Acum o sa îmi șterg răspunsul pentru a-mi acoperi urmele nebunescului meu fetiș happy

| EcceHomo a răspuns (pentru Xelon):

Lingi şi tocuri vieneze?happy

| Xelon a răspuns (pentru EcceHomo):

Pff,bineînțeles!
Chiar crezi ca sunt in situația in care sa-mi permit sa am pretenții?
happy

| Ensiferum a răspuns:

In mare parte dupa o saptamana plina de munca, in weekend prizez Cocaina si merg la prostituate.

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

Citind lovecraft, poe si kafka, si savurand plin de extaz si entuziasm si sange in vene tribute cu Giger si semenii