| LittleKiss a întrebat:

Cum vi se pare o fata blonda, cu ochi albastri, care poarta aparat dentar?

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Am vazut persoane care au aparat dentar, si nu le sta rau.Cine te place asa cum estiwinkinghappyCeau:d

| cryssa a răspuns:

Mi se par foarte dragute persoanele cu aparat dentar(mai ales fetele)
daca esti frumoasa nu te poate "urati" un aparat dentar, cum nici ochelarii nu potwinking

| Dianna_9215 a răspuns:

Buna, o fata cu aparat dentar,atat timp cat nu este urata,nu o va face urata aparatul dentar, mai ales ca iti rezolvi problemele tale, ideea e ca poti fi mai speciala atunci cand ai aparat de celelalte fete happy

| ErikaAlexandra a răspuns:

Nu conteaza aparatul conteaza sa fii frumoasa sa te simti tu bine