| Eaaaaa a întrebat:

Daca nu mi-am mai incarcat o cartela de ceva timp, cand sun pe acel numar nu ar trebui sa-mi spuna ca numarul nu mai este valabil daca cartela a expirat? Deoarece daca sun la 333 imi spune despre cont ca nu mai e valabil, dar cand sun pe nr acela, imi suna telefonulstraight face

1 răspuns:
| mikysamy a răspuns:

Vezi daca ti sa magnetizat cartela ...si daca nu e magnetizata du-te la firma de la telefonul tau si intreaba ce se intampla iar daca e magnetizata demagnetizeazo acolo pe loc (de unde tiai luat telefonul sau la un magazin de asta care repara telefoane)costa mai putin decat o noua cartela. Sper ca ti-am fost de folos!
Bft! Mai incearca sa vezi daca stiu
amicii sau rudele.