| jinx a întrebat:

Daca ti-ai schimba viata pentru o sec ce ti-ai dorii sa ai? Ce calitati s-au defecte? Ce nu apreciaza alti la tine

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as dori inteligenta & siretenie. S-ar zice ca daca o ai pe prima a doua vine in timp... dar nu. E o arta sa fii siret

| Veve :X a răspuns:

Hmm thinking pai mi-ar mai trebui 5 kg in plus blushing

| perro12 a răspuns:

Daca ar fi sa schimb ceva ...hmm greu de zis viata nu mi-as schimba pentru nimic in lume, imi place asa cum este ea cu bune si rele, insa as schimba ceva la mine, as vrea sa fiu mai atent la detalii sa nu trec cu vederea si gata. Vreau sa fiu constient de fiecare detaliu din viata mea si a persoanei iubite. dar din pacate imi scapa cate odata aceste detalii.sad

| bLuEsKiEs a răspuns:

Simplu!
Nimic, absolut nimichappy
Poate viata mea nu e perfecta si nu o sa fie vreodata. Dar toti aspiram la perfectiunea la care niciodata nu o sa ajungem, si daca ar fi perfecta ce am mai face?
Imi iubesc viata asa cum e ea plina de greutati si de bucurii!

| NoNameToday a răspuns:

Daca ar fi doar pentru o secunda probabil ca mi-as cere scuze in fata unei persoane pe care am facut`o sa se simta rau. Dar totusi mi-ar lua mai mult de o secbig grin

Daca as putea sa mi`o schimb de tot. mi-as dori sa stau in alta tara[oriunde dar nu in Romania], sa fiu apreciata pentru ceea ce sunt, sa nu mai sufar si sa nu mai pun suflet pentru toate persoanele care se dau drept prieteni dar de fapt imi vor raul, etc. Dar totusi viata nu pot sa mi`o schimb. Poate ca daca aveam acest privilegiu as fi dat`o altcuiva. dar nu potwinking. Viata mea uneori e mizerabila, dar ea.asa cum e. m`a intarit mereu si desi prietenii nu mi-au fost alaturi, am avut familiehappy
mi-as dori sa am liniste, sanatate, fericire, bani[de ce nu?]
Calitati?: Sa uit repede experientele negative din viata mea
Defecte?: cine isi doreste defecte? nimeni
Ce nu apreciaza altii la mine? Habar nu am.Fiecare are alta opiniehappy