| LoveForShania a întrebat:

Daca tund o fata, si ma da la politie, ce pot pati laughing? Asa de curiozitate.

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca dovedeste ca ai facut fara consimtamantul ei este = cu caz penal laughing

| LoveForShania explică (pentru evenso):

Da, stiu.
laughing
Dar ma refeream, imi da amenda, ma duce la scoala de corectie, sau ce? rolling on the floor
Ca as vrea sa o coafez un pic pe o tipa din liceulaughinglaughing
Pana la piele.

| evenso a răspuns (pentru LoveForShania):

Nu te juca cu asta! Te poate da afara de la scoala, iti poate scade nota la purtare - restul depinde si de varsta ta si modul in care ai face asta - pentru ca sigur nu o sa stea bene vole sa o chelesti! happy
Daca e banc de 1 Aprilie tin sa te anunt ca deja suntem in 2 laughing

| zozoMik a răspuns:

rolling on the floor
Extraordinar laughing
Chiar m-a facut sa zambesc intrabarea talaughing
Cred ca ai putea avea nota scazuta la purtare..si o amenda:S
Altcv :S:S nu stiu

| MărieEu a răspuns:

Dumnezeu nu iartă pe cei cu suflet rău. Pocăieștete!