| Geroge12340986 a întrebat:

Dacă un bărbat se termina pe p**** (organul femini) și aceasta nu este pe ciclu, poate rămâne însărcinată?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca se pare ca esti complet gresit informat trebuie sa stii ca femeia aproape niciodata nu poate ramane insarcinata in urma unui sex intretinut in zilele de menstruatie (si nu de ciclu). Femeia poate ramane insarcinata NUMAI in urma unui sex care se termina cu ejacularea spermei IN VAGIN, dar numai daca femeia este in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual. Pozitionarea perioadei fertile in cadrul ciclului menstrual depinde de lungimea acesteia. Sanatate!

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde... Da si nu. Daca fata nu e in perioada fertila si sperma nu intra in vagin nu se poate. Dar totusi exista un risc mic acolo... Daca dupa ce ai terminat mai continuati sau incepeti iar.

| Sociopat a răspuns:

Deci isi da drumul pe maimuta nu in ea.
Cum sa ramana insarcinata daca isi da drumul pe maimuta? Nu stiam ca spermatozoidul e un limbric care serpuieste pana-n oul fetei care, apropo, nu e la intrarea in maimuta.
Slobozul are nevoie de energia cinetica de la iesirea din cocosel ca sa ajunga la ou

| Ađrian90 a răspuns:

Da, dacă este în perioada fertilă riscul este extrem de mare. Dacă nu, există o mică şansă, dar există!

| Alexandra219 a răspuns:

Da.