| DjSmoke a întrebat:

de ce nu am voie sa stau pana tarziu afara daca am mai putin de 12 ani. in seara asta mau apucat niste draci. deci stateam cu un prieten afara si vine politia si ne ia datele. exista vreo lege cumva? a da si nu vreau raspunsuri precum : ti se poate intampla ceva rau. fundita

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Pentru activitatea lor. pe mine ma iau de 2 ori la luna. cand vad mai multi de 2 stand pe la colturile blocurilor, te iau la intrebari. vad ca stai si te mai si intreaba "ce faceti?". vezi sa nu te prinda cu vreo doza de bere ca ai de platit amenzi. stati si voi departe de strazile principale

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat