| IanSomerhalder a întrebat:

De ce se cunosc diferente intre fetele de la tara si cele de la oras? dc daca fetetele de la tara au toate conditiile totusi se cunoasete difernta?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Depinde...la cat de la tara te referi.
Si depinde de persoane,de mediu in care, cresc, de parinti, de educatie, si de ce sa nu fim sinceri...de bani.
Nu se cunosc la toate.
Se cunosc la cele cu viziuni inguste, atat despre ce-i in jurul lor cat si despre cum ar trebui sa fie ele.

Oricat ar vrea fetele de la tara sa afirme ca nu exista diferente intre ele si cele de la oras, e fals.Cat timp ai acces la varii moduri de a-ti petrece timpul,de a iesi in oras,ai un anturaj vast si cunostinte multe,nu mai e vorba de conditii,ci de stilul pe care il capeti.
La tara inca se pastreaza o..."modestie". Poate fi si din cauza ca cunosti efortul fizic mai mult,sau ai indatorirea aia de avea grija de o casa,sau ca tii cont la parerea oamenilor,care se cunosc prea bine in jur.
Excludem dupa cum ai zis, orice problema de conditii, igiena, lucrui pe care rar, dar le intalnesti la tara.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cunoaste diferenta deoarece fetele de la tara asa au fost crescute, dupa obiceiurile de acolo.Pana si limba/hainele pe care le poarta o fac altfel, nu au aceleasi gusturi.O fata de la tara poate fi oricand mai harnica decat una de la oras, deoarece nu a trait in rasfat total.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Cele de la oras sun mai alinate laughing

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

Cer scuze am vrut sa zic mai alintate