| Jesss a întrebat:

De curand am achizitionat un nokia c3, sunt multumita de el dar se descarca foarte rapid, mai e cineva cu acelasi model care-mi poate spune cam cat il tine bateria, unii au zis ca peste o saptmana, stiu ca bluetooth-ul il descarca, dar la mine intr-un minut scade o liniuta... chiar asa rapid?

Răspuns Câştigător
| scaiete a răspuns:

Daca ti bluetooth-ul activat ar putea fi asta cauza, dar daca nu atunci nu e de bine pentru ca un telefon ca c3 ar trebui sa tina bateria 2-3 zile in conditi normale de utilizare

1 răspuns:
| NancySweetty99 a răspuns:

Iti dai seama ca dupa ce o sa mi-l faca o sa schimb parola nu?