| Biencutza1 a întrebat:

De curand am cunoscut un baiat si imi place de el. Din cate se pare, cred ca a aflat si s-a cam distantat fata de mine. Insemna ca el nu simte la fel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, sunt mai multe variante.
Ai putea sa incerci sa vorbesti cu el, ca amici, bineinteles. Vei vedea ce atitudine are fata de tine si iti poti da seama daca si el te place sau pur si simplu nu te vrea in preajma lui.happy
Bafta!

5 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Pot fi mai multe cauze. numai tu poti vedea cu claritate despre ce e vorba daca esti sincera cu tine.
1.nu esti genul lui si nu vrea sa-ti dea apa la moara asa ca pastreaza o oarecare distanta.
2.se poate ca fiind pus in fata unei confirmari ca tu-l placi nu mai stie ce sa faca. oops, treaba e serioasa si intelege ca din acest moment micile lui defecte pot fi descoperite de o fata. mastile pe care le poarta pot fi expuse. va avea nevoie de curaj si maturitate sa se accepte asa cum este el si sa se expuna. ce poti tu sa faci este sa-i areti ca il accepti asa cum este el. restul depinde de el nu de tine.
3. putin din amandoua. nu stie daca te place sau nu sau nu este hotarat daca sa aiba o relatie sau nu. a facut un pas in spate si incearca sa inteleaga ce vrea. lasa-i timp sa decida. intre timp fii tu insati.

| Kenya a răspuns:

Inseamna ca nu te place, daca afla asta un baiat in mod normal vorbea cu tine.

| rousz a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el? Asa vei sti daca te place si el si motivul pentru care s-a distantat

| IMPLICAT a răspuns:

Sunt mai multe variante, dar ca sa afli, va trebui sa iei legatura cu el, si cine stie, poate vei avea o surpriza.

| Ducbuc90 a răspuns:

Ca sa il seduci incearca sa te imbraci intr o zi mai seducator (decolteu ma rog...ce te avantajeaza pe tine ) si nu ii da atentie de loc lasa l creada ca nu iri pasa de loc de el si vorbeste cu cat mai multi baieti din jurul sau! Asa vei afla daca e interesat de tine! happy