| Fantasy a întrebat:

De unde stiti voi ca Dumnezeu exista? Ce va face sa credeti ca exista cu adevarat? (este pur si simplu o intrebare nevinovata)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu l-am văzut nici eu! Deci ce facem?
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce spui tu, străine?
Pa, pa.

| YuukiNightmare a răspuns:

Hm. am crezut. cândvalaughing but now nu mi se pare că Dumnezeu chiar ar exista... dacă da, unde este? Ce face el pentru noi, creațiile lui?

| smileKiller a răspuns:

Bolunda esti tu roxyyrolling on the floor) D-zeu existaa! Believe!winking

| OnuOnulică a răspuns:

CM Punk?
Exista crede-ma daca vrei sa afli mai mult citeste biblia sau du-te la un preot sa iti explice cum sta treaba.
Eu cred ca e cel mai indicat! happy
Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una sunt atee, spun din startlaughing.nu stim, oamenii doar cred. "crede si nu cerceta".mie una mis e pare o mare tampenie si manipulare.dar te poti pune cu lumea?