| Stixie a întrebat:

Deci am o problema foarte mare.straight face
Acum cateva luni am fost la dentist pentru plombe la dintii din fata.Au fost rezolvate, acum imi dau seama ca apar probleme si la ceilalti dintistraight face
Cu toate ca ma spal pe dinti de 3 ori pe zi, de fiecare data, si nu mananc "prostii" straight face
Si nu stiu ce sa fac!straight face M`am cam saturat, probleme acasa am, cu dintii am, ce ma sfatuiti?straight face

1 răspuns:
| morena a răspuns:

Problemele la dinti nu apar neaparat din lipsa de igiena! Ai o sensibilitate la dinti si din cauza alimentatiei, saraca in calciu si vitamine, sau-si ereditar! Iar cu probl.de acas...nu stiu din alea!