| anonim_4396 a întrebat:

Deci, ieri la sport jucam baschet si am picat in mana stanga.straight face Nu este rupta pentru ca pot sa o misc, dar atunci cand fac miscari bruste, scriu la tastatura foarte repede, o indoi ma doare foarte tare.straight face Ce credeti ca am? In cat timp se poate vindeca asta?

Răspuns Câştigător
| 789456123 a răspuns:

Eu cred ca ti-ai sclantit-o, ar trebui sa folosesti un fastum gel sau diclac gel ceva de genu, oricum te va tine cateva zile e ca atunci cand iti faci o vanataie nu iti trece imediat, incearca sa nu faci miscari bruste. Recuperare rapida.