| ce iti pasa cine sunt? a întrebat:

Deci:mi-am facut un test de sarcina si slava cerului nu sunt insarcinata! Dar mama presupune ca nu mai sunt virgina si vrea sa ma duca la ginecolog.
1.Va putea acesta sa vada ca nu mai sunt virgina?
2. Ii va spune mamei?
3.Isi poate da seama ca m-am culcat cu mai multi?
4. Ce scuza pot sa inventez ca mama sa creada ca mi s-a rupt imenul fara contact sexual?
ROG SERIOZITATE! Aceasta nu e o intrebare pusa la misto. Si mentionez ca nicio colega de-a mea nu mai e virgina, chiar daca avem doar 11-12 ani.

Răspuns Câştigător
| khiflutza a răspuns:

Vai, vai, ce e cu lumea asta, ce e cu voi fetelor? Nu e bine. Deloc!
1. Da
2. Da
3.Nu
4. Nici una, numai daca mama ta e timpita (scuze)

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. ginecologul va vedea cu usurinta ca nu mai esti virgina, chiar tu o poti vedea cu o oglinda.
2. Da, fiind minora ii va spune mamei si va anunta si procuratura, fiindca la varsta ta nu ai discernamant si orice barbat care s-a culcat cu tine te-a violat, tu nefiind in stare sa te opui, fiind un copil lipsit de discernamant. Se va face o ancheta condusa de procuratura, vor fi identificati partenerii tai sexuali, judecati si desigur, condamnati la inchisoare.
3. Nu isi poate da seama cu cati parteneri ai intretinut relatii sexuale.
4. Ginecologul va sti daca ti-ai rupt himenul sau ai avut contact sexual, deci nu poti inventa nici o scuza.
5. Sunt sigura ca esti singura fetita din clasa care a fost violata si apoi convinsa ca a fost de acord, restul sunt doar scuze, inventate de tine, care fiind atat de imatura nu iti poti asuma ce s-a intamplat. Un psiholog te va ajuta, iar fatul ca ii vai sti pe violatori pentru multi ani in inchisoare te va face sa intelegi tragedia care ti s-a intamplat si care, din pacate, este ireversibila si te va mutila pe totdeauna.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Imi pare rau ca iti spun asta dar mi se pare oribil de ce sa iti pierzi virginitatea de la 12 ani cand ai o viata inainte.Sa iti zic ceva odata o prietena ca sa se afle in treaba ne-a mintit ca intr-o seara a fost violata reactia mea care a fost? sa o ajut logic insa cand am aflat toate minciunile ei si asta doar pentru a imi luat iubitul am crezut ca o sa o urasc toata viata insa chiar daca m-a facut sa ma simt prost tot o parte din minte imi spunea sa o ajut sa nu mai faca chestii de genu. Sa faci sex de la varsta asta mi se pare oare cum ca nu ai o stima crescuta fata de tine.ai auzit de respectul de sine? se pare ca nu ...ar trebui sa mai citesti poate o sa intelegi mai bine viata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. da
2.nu ar avea voie
3. nu
4. "himenul" nu "imenul", orice scuza ai baga, tot de rahat iese treaba.

| CB a răspuns:

Pai nu cred ca doctorul poate spune informatii fara acordul tau...