| fifi13 a întrebat:

Deci noaptea nu pot dormi adorm ca pe la 1 2 3 4 noaptea pur si simplu stau in pat si ma uit (nu adorm deloc) si dimineata ma scol pe la 7 8 si nu mai pot sa adorm si am niste vise stranii gean ca ma tai la picioar si uimatoarea zi mia intrat o furculita in picior alta data am visat ca cineva vrea sa ma omoare si urmatoarea zi cinev mi pus piedica si mia inbtrat coarna de la bicicleta in stomac sau am visat ca niste lumi imi mananca picioarul si mia intrat voarfeca de unghii in picior de ff ciudat...si acum un am visam in cotinu chestii de moarte iar acum vreau sa ma sinucid.(eu am stat pana anul trecut in ro iar acum parintii vor sa ma oblige sa stau in italia si eu nu vreau pentru ca in ro aveam totate pers la care tineam iar aici eu ma plictisesc nu am pe nimeni totul e naspa simt nevoia sa mor odata desi lalucruurile materiale am tot ce imi doresc )

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

De pe bloc daca vrei...e mai placut succes

5 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Ti-ai obisnuit corpul asa, asa sunt si eu, nu pot sub 1

| FCDinADN a răspuns:

Stai ma cuminte cu cacaturile astea! Visele asta sunt din cauza starii tale de spirit...

| blonda_6907 a răspuns:

Pai in primul rand du-te la biserica si spune-i preotului tot ce ti se intampla si el o sa stie ce trebuie sa-ti faca...du-te cat mai repede inainte sa faci o prostiewinking si mai vb :*

| gaby37 a răspuns:

Du-te la biserica si pupa-l pe preot in cur o sa te ajute

| RoseLawilet a răspuns:

Asa am patit si eu de cand m-am mutat in Italia mi se intampla aceleasi lucruri...sad