| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt cu un baiat de 1 saptamana si ne sarutam pasional mereu nu imi mai da drumul deloc si are ceva cu cureaua mea mereu trage de ea si cu bluza trebuie mereu sa o ridice in sus si cand ne sarutam el imi pune mana pe fund si ma strange de fund si incearca sa ma ridice in sus cumva nu stiu cum sa explic si cand ma pupa nu imi mai da drumu da eu nu stiu sa pup cu limba el vrea dar eu nu stiu si ne pupam normal si ee super si astazi era sa cada peste mine asa de trae ma pupa.Eu nu stiu daca chiar ma place sau nu voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

rolling on the floor)Fataaaa stii ce cred eu? Ca vrei sa te lauzi sau ceva de genu'...laughingAtunci nu stiai sa saruti cu limba acum ca nu stiu ce iti face iubitul.Esti abia in clasa a 6-a.Toate la timpul lor.Esti mica pune mana pe carte lasa pupatulwinking. Cu toate ca stiu ca o sa ploua cu stupizi la raspunsul asta, sper macar sa tii cont cat de cat de el. O sa vezi peste ani ce inseamna sa iubesti, sa fii iubita.Acum esti prea mica sa intelegi unele lucruri.Pa-pa!

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Il ataca pe tipul tau o garnizoana de hormonihee hee
Ai grija pana unde il lasi sa meargawinking

| Elena1234456 a răspuns:

Te place cam mult laughing e cam nesatul tipul.Nu esti cam micuta pentru asa ceva?

| OanaG a răspuns:

Mai fetita, ce-ti face acest baiat numai iubire nu e. Cati ani ai? Iti trage bluza`n sus, trage de curea, te hartuieste baiatul asta se vede ca vrea sex! Ai mare grijawinking

Esti micuta din cate vad la poza de la avatar!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu as vrea sa te dezamagesc dar cred ca tot ce vrea de la tine e ...Deci nu prea cred ca te place cu adevarat.

| Luori a răspuns:

Ce alte lucruri sa mai faca un baiat cand te saruta? Cred ca pentru moment iti ajung astea ca sa iti demonstreze ca te place. Daca nu iti convine, spune-i. Cad despre sarutul care crezi ca nu stii cum se face, ai putea sa ii spui. experimentezi ceva nou pentru tine cu el.

| Mjdolhfi a răspuns:

Ai catalogat raspunsul meu stupid vad.Multumesc.Te-ai suparat de adevar.Esti doar o copila care pentru a iesi in evidenta ti-ai luat iubit. Daca dupa te paraseste sau fereasca D-nzeu iti face ceva...Sa nu te plangi la noiwinking. O zi buna! Stiu ca o sa imi mai dai un stupid si iti multumesc de dinainte.

| ndddiana a răspuns:

E cam pervers tipu'
Daca numai dupa o saptamana face toate astea ...intelegi si u ...ca. ar vrea ceva de la viata ta.
Ca sa saruti cu limba.laughing nu iti trebuie experienta.
pur si simplu te lasi condusa de el si inveti ...cand te saruta stai mai mult timp si poate el va intelege c vrei kiss cu tongue daca nu spune-i pur si simplu ca vrei sa te saruti tongue...
parerea mea e ca e cam pervers. mi se pare un tip profitor
ai grija ce faci si nu credee tot ceea ce zice el.fi mai indiferenta.ca asa nu stie de fapt daca u il placi sau e doar o distractie. DAR FI FT. ATENTAhappy

| BRG a răspuns:

Asemenea manifestări sînt permise doar persoanelor căsătorite să şti, citeşte şi tu Biblia.

| Laimy a răspuns:

Te place, te vrea din toate punctele de vedere, nu pierde sansa de a fi cu el, incearca s-a te inveti a saruta cu limba, si atunci va fi foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ Cristi_din_Bucuresti m-ai terminat cu Biblia ta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu la varsta ta am facut multe, asta din cauza ca sunt baiat. I-ti propun sa prinzi cureaua cu lacat sa nu i-ti para rau mai tarziu.

| ralufisa a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te increzi de tot in el ca poate vrea sa obtina ceva de la tine ca probabil arati bine, dar tot parerea mea este ca nu e un baiat care sa iubeasca cu sufletul ci cu altceva si iubeste mai mult altceva decat sufletul ca pana la urma mai mult pune accent pe corpul tau. ceao, nu lasa sa te transforme chiar in spalatorul lui, cred ca nici tie nu-ti place acest titluuuuuuuu